[]

Cihaz yeniden başlatılacak hatası

Laptop bu hatayı veriyor yeniden başlatmaya geçiyor ama kapanıyor, neden olabilir? Teşekkür ederim.

ibb.co


 
Büyük ihtimalle yapılan son güncellemelerden birisiyle ilgili sorun var. Bilgisayar eğer hiç açılmıyorsa; tamamen kapalıylen bilgisayarı açın, açılırken güç tuşuna basılı tutup kapanana kadar bekleyin. Bunu 3-4 kere yapınca windows auto repair açar ve hatayı düzeltmenizi sağlayacak yönergeler karşınıza çıkar. Kurtarma noktasına dönme ya da güncellemeleri kaldırma sorununuzu çözer diye tahmin ediyorum.


  • realsanto  (23.08.22 21:15:02) 
Öyle yapmaya çalıştım ama ekran bu şekilde kaldı :)

ibb.co
  • Kaleci Saçlı Forvet  (23.08.22 21:24:49) 
Donanımsal bir şey de olabilir ana kart problemi şeytan kulağına...


  • disneyplus  (24.08.22 17:55:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.