[]

Ameliyat sonrasında bir kitlenin huyunu tespit etmek mümkün müdür?

Bugün annemin elindeki kitleyi aldırdık. Doktor kötü huylu bir kitleye benzemediğini belirtti. Patoloji sonuçlarını görmeden net bir şey söylemek elbette mümkün değil ancak hocanın tecrübesine güvenmek istiyorum. Ne dersiniz?
 
patoloji en kesin teşhis yöntemi. sadece dışardan bakarak bir şey söylemek doğru olmaz.


  • silah taciri  (15.08.22 22:50:55) 
Ben de o şekilde güvendim hocanın tecrübesine,sonuç kötü huylu çıktı.Patoloji testinden başka birşeye güvenmeyin.


  • arenas  (15.08.22 22:58:28) 
Geçtiğimiz haftalarda bende boynumda bulunan ben i aldırdım. Önce cildiye doktoru baktı ve iyi huylu bir tümör olduğunu iletti. Daha sonra plastik cerraha da muayene oldum o da iyi huylu olduğunu söyledi.

Patoloji sonucu yarın çıkacak ve dikişlerim alınacak. Sonuçlar çıkmadan kesinlikle emin olamayız.
  • Carlito Brigante  (15.08.22 23:49:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.