Samsunda yarın ne yapalım?

Akşam teoman konserine geçeceğiz. Konsere kadar nerede ne yapılır? Güzel yemek, cafe hangi mekanları tavsiye edersiniz?

istiklal caddesindeki çalıkuşunda döner yiyin.

  • false pretension  (11.08.22 21:26:42)
Cumhuriyet Meydanı'ndaki McDonald's karşısında güzel dönerciler var. Tam köşede. Onları deneyin. Dürüm tavuk döner efsane.

  • dissendium  (11.08.22 21:35:09)
Yerel büyük dondurmacılardan birini deneyin.

  • Topalordek  (11.08.22 21:58:22)
teleferik ile amisos tepesine çıkın, amazon parkı gezin, atakum'dan atakent istikametine doğru sahilde yürüyüş yapın, farklı tarzda mekanlar var. çalıkuşu olmazsa beyaz ev restoran'da "soslu" et dürüm yiyin. vaktiniz kalırsa batı park - doğu park görülebilir.

  • pccopath  (12.08.22 00:02:55)
çalıkuşu + 1

  • benaslinda  (12.08.22 09:26:33)
döner yemek isterseniz saathane meydanında "lezzet döner" var. oraya gidin. çok geçe kalmayın öğleden sonra bitiyor çünkü döneri genelde. çalıkuşu, beyaz ev filan amatör eğlendirir.

atakum'da diyarbakır ocakbaşı var. ben lahmacunlarına bayılırım. diğer yemekleri de fena değildir. doğulu bir arkadaşım samsuna geldiğinde döner ya da pide değil, direkt buraya gelir.

pide yemek isterseniz gülhan restoran var üniversite sapağında.

kahve bira vs.. için atakum sahildeki mekanlardan hoşunuza giden bir tanesine gidebilirsiniz. liverpool pub ve hayal kahvesi fena değildir.

dondurma yemek isterseniz 56'lar caddesinde balkaymak veya atakum ballıbaba.

samsunda öyle aman aman gezilip görülecek bir yer yok ne yazık ki.
  • teritori  (12.08.22 09:32:08 ~ 09:33:25)