ben bu arabayı ne yapayım? vay başıma gelenler

babamdan miras kalan arabayı satmam lazım. hem onun borçları var hem de bizim paraya ihtiyacımız olacak, elimde tutmam mümkün değil. 2020 model corsa, birkaç yeri boyalı ama fabrika çıkışı öyle, tarcanlar'dan ekspertiz raporumuz var, 20 bin kilometrede tertemiz araç. 530'dan koymuştuk daha ortalık karışmamışken. bir kişi bile aramadı. henüz üstüme alma sürecinde olduğum için ben de ağırdan aldım. 510'a kadar düşürdüm. 1000 küsür görüntüleme, 20'den fazla favori var sahibinden'de ama ne bileyim letgo ölücüsü tadında bile olsa TEK BİR KİŞİ dahi aramadı. "bu arabaya bu fiyat verilir mi ruh hastası" demediler, "dostum sa 530 yazmışsın 450 olur mu" demediler... hiçbir şey yok.

zamanım daralıyor. ay sonuna kadar elden çıkarmam gerekir çünkü babam kredisini bitirmemişti henüz, aracı üstümüze alabilmek için borcunu kapatmamız gerekti ki onun için de sağolsun eniştem yardımcı oldu.

benim ehliyetim bile yok, bu işlerden hiç anlamam. dayım ilgileniyor. "şimdilik düşürme" diyor o da. satamadığım her geçen gün sinir stres düzeyim daha da artıyor, bir sürü borç var ödenmesi gereken. vavacars'ın teklifi 471'di mesela onlar bile 460'a düştü.

en azından ayın 20'sine kadar bekleyeyim mi? yoksa letgo'dur, vava'dır ne koparabiliyorsam koparıp hemen elden çıkarayım mı? siz ne dersiniz? piyasa ne olur?

şimdi nebati'nin yine ötv muhabbeti çıkmış, piyasaya etkisi olur mu sizce? gerçi onun dediklerinden sonra daha da yavaşlayacak gibi sanki. eeeh.

Ötv muhabbeti sebebiyle ve al sat yapanlara 0 araç satışını zorlaştırmaları yüzüne 2.el piyasası düşüş seyrinde benim 1 ay önce 500 bandında olan araçlar şuan 100 bin civarı fiyat kırmış durumdalar. Bu da piyasada domino etkisi yapıyor. Aslına bakarsanız anormal bir durum yok. Piyasa zaten olması gereken seviyelere dogru yol alıyor. Size tavsiyem borç durum aciliyetine göre fiyatı biraz daha kırmanız. Benim beklentim ötv konusunun arkası boş çıkmazsa daha da düşeceği yönde. Ytd

  • limonlu eksi  (11.08.22 18:10:35)
460’ı kabul et.

  • gabe h coud  (11.08.22 19:49:06)
tr'de arac piyasasi kurtlar sofrasi, sen ehliyetim bile yok diyorsun :)

460'a ver gitsin +1
sonra da git ehliyet isini hallet..
  • cooperr  (11.08.22 19:59:45)
Araba temiz. Ben 460'a vermezdim. 490'a kadar düşürebilirsin.

  • dissendium  (11.08.22 21:02:21)
sat gitsin. hırsızlık , yağma, sel... biliyosun hep sıkıntı. al paranı tertemiz otur. üçü beşi mesele etme.

  • halk  (12.08.22 06:01:58)
Acil ödemeler varsa beklemenin anlamı yok. Vavacars gibi oluşumlar gayet iyi fiyatlar veriyor aslında. Otomobil gruplarında pek çok kişi buralara satıyor araçlarını. Gerçi 460'ı online olarak veriyor ama gidince de illaki bi 5-10 kırıyorlar.

Ek olarak bir de Corsa'nın hangi paketi acaba? Sahibinden'de aynı model yılında boyasız düşük km daha uygun fiyatlar gördüm şöyle bi kabaca bakınca.
  • msb  (12.08.22 09:40:42 ~ 09:41:23)