Coronadan korunmaya devam eden var mı?

Corona yüzünden hala dışarıda yemek yemeyen, kapalı olmayan gıdaları tüketmeyen ve dışarı ile teması kesmiş ciddi kronik hastalıkları olan tanıdıklarım var. Sizin de etrafınızda bu kadar dikkat eden kaldı mı?

kalmadı, saldık hep

  • birmilyonunvarmi  (11.08.22 16:18:53)
bu kadar degil ama ben kapali yerlerde maske takiyorum hala ve ellerimi de sık sık kolonyaliyorum (bunu corona incesinde de yapardim ama bu yeni degil)

  • in vino veritas  (11.08.22 16:26:24)
hala sürekli maske takıyorum.
anneyide kapalı alana sokmuyorum, olabildiğince az kişi geliyor eve o da cam pencere açık şekilde.

  • eja  (11.08.22 16:33:28)
corona geçirdikten sonra bir tık tedbirleri gevşettim diye bilirim ama yine de kapalı alan ve toplu taşımada maske takıyorum.

burda asıl amaç kendini korumak , millete bakıp herkes saldı kimse maske takmıyor diye bahaneler üretmemek lazım.
  • astronom bey  (11.08.22 17:16:28)
kaldı, 2 kere geçirmeme rağmen hala korunmaya çalışıyorum, sinemaya bile gitmedim başladığından beri

  • sipsiyah  (11.08.22 18:28:34)
kapalı ortamda tabiki maske(n95) takıyorum. bir süre önce markete falan girmiyordum ama artık giriyorum.

  • false pretension  (11.08.22 19:00:57 ~ 19:01:07)
kapalı ortama gireceksem takıyorum maskemi. isteyen içinden gülsün etsin umrumda değil.

  • belirsizlik  (11.08.22 20:12:15)
otobüs market gibi kalabalık yerlerde ailecek maske takılıyoruz. mümkün mertebe dikkat ediyoruz.

  • turbo sadık  (11.08.22 21:46:34)
Iki aylık bebeğimiz olduğu için eşimle ben mümkün olduğu kadar korunmaya çalışıyoruz.

  • mirty  (12.08.22 00:25:41)
sürekli el yıkama kaldı bir tek onun dışında hayır

  • klakie  (12.08.22 02:12:03)