[]

HGS Etiketi Kullanımı ve Banka Seçimi Hk.

Selamlar,

Yeni bir araç için hgs etiketi alacağım. İşbankası veya yapıkredi üzerinden almayı düşünüyorum bankalar arasında fark var mı hangisini önerirsiniz? (ilgili bankalarda hesabım var)

ek olarak; alınan hgs etiketini cama yapıştırmamıza gerek var mı? sökerken çok sıkıntı oluyor çünkü. sistem plakadan işlem yapıyor normalde diye biliyorum ama yine de emin olamadım.

teşekkürler.

 
fark yok, ikisinden de alabilirsiniz. benim tavsiyem hangisinde kredi kartınız varsa ondan alın. karttan bakiye yükleme talimatı verip bakiye takibi yapmazsınız.


  • inheritance  (11.08.22 15:49:02) 
artık cama yapıştırma okuma muabbeti bitti. izmir aydın otobanında gişeler dahi kaktı. en mantıklısı pttden almak. netten yükleme var. bankalar her seferinde belli miktarı otomatik yüklüyor gereksiz.


  • mikahakkinen  (11.08.22 15:49:48) 
Ben yapı krediden aldım, iptal etmem gerektiğinde de anında iptal ettim.

PTT'den alma, hangi bankadan alırsan al. PTT'de iptal ve kalan paranın iptali konuları büyük dert. Ayrı ayrı şubeye gitmen gerekiyor, her şube işlem yapamıyor vs.
  • burfak  (11.08.22 18:01:12) 
  • jamswety  (11.08.22 19:04:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.