[]

Sözlükte geçmişe yönelik işlem

Twitter'da denk geldim de böyle bir şey normalde de olabiliyor mu? Elemanı 12 sene önce girdiği entry yüzünden çaylak yapmışlar, kendisi zamanında moderatörlük de yapmış sanırım, sonra mail atmış sanırım "yanlış yapmışız" deyip geri almışlar, silinen entryi de canlandırmışlar. Yani sözlükte böyle yıllar önce girilen entry nedeniyle çaylak olmak var mıydı ben ilk kez görüyorum? Sonra "yanlış olmuş" deyip entryi canlandırıp geri almaları da enteresan gerçi. Silen arkadaş "Ya ben ne yapıyorum acaba" diye düşünmemiş olabilir mi tüm o işlemleri yaparken? Teşekkür ederim.

twitter.com


 
yeni yetme bi moderatörün acemliğidir çaylak işlemi.

ama şu da var, syd karşim zamanında sözlüğü domine eden arkadaşlardan birisiydi. onun yerine bir başkasının başına bu gelseydi ya çözülmezdi ya da bu kadar kısa sürede çözülmezdi.
  • teritori  (10.08.22 13:13:51) 
Evet baktım bir milyon tane entry girilmiş hakkında tanınan biriymiş sanırım o yüzden çabuk çözülmüş olay 1 haftada çaylaklığı laneti kalkmış, yani bence de işlem hatalı yapılmış ama sözlükte böyle hatalı olarak uçurulan çaylak yapılan çok insan oluyordur muhtemelen, başkası olsa hatadan bu kadar çabuk dönülmezdi galiba.


  • Kaleci Saçlı Forvet  (10.08.22 13:17:48) 
Bu işlerde bağlı kalınması gereken net bir kural yok. Birilerinin Keyfine göre de uçurulan olmuştur. Normal durumlar.


  • mevsimler  (10.08.22 21:17:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.