[]

Ev yapımı krematoryum nasıl yapılır?

Ölen hayvanları yakıp külünü elde etmek isteyen birisi bunu basit birkaç araç gereçle kendi evinin bahçesinde yapabilir mi?

Sanırım ateşin uzun süre yüksek ısıda tutmak yeterli olur. Potasyum nitrat dışında lazım olan malzemeler nelerdir?

Şöyle kuyu gibi dört tarafı tuğla ile örülü ve bir bacası bulunan küçük bir krematoryum yapılabilir mi?

 
primitive technology kanalında kilden çömlek vs. yapmak yaptığı ocaklar (kiln) var. olur mu acaba?


  • inheritance  (08.08.22 17:13:41) 
Türkiye'de yasak.

İnsan yakıp adli delilleri yok edebilirsiniz, bir de dinen uygun değil (insanlar) diye. Hangi kanun, hangi referans vs hatırlamıyorum.
  • alfired  (08.08.22 20:06:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.