[]

Burun sivilcesi

35 yaşındayım, normalde ergenliğim de dahil olmak üzere yağlı bir cildim olmasına rağmen sivilce akne vs sorunum pek olmadı ama bu yaşımda bile burnumun 2 kenarında tek tük sivilce çıkıyor, yüzümün başka bir yerinde ya da vücudumda çıkmıyor, bu neden olabilir? Bu biraz "birader sana ergenliğinde vermemiz gereken sivilceleri vermedik o nedenle ömrün boyunca burnundan sivilce çıkartacağız" mesajı gibi geliyor bana, neden oluyor böyle? Teşekkür ederim.
 
Tırnagınızla burnunuzun üstünü kaşıma, kazıma huyunuz varsa ondan oluyor. Burnunuza elinizi sürmemelisiniz. Üst kısmı arada bir kolonyalı mendille silin temiz kalsın


  • limonlu eksi  (06.08.22 23:42:35) 
bende de vardı aynı durum. 6 ay boyunca tetrasiklin bir 6 ay boyunca da azitromisin içeren antibiyotikler ve envai çeşit krem kullandım. Sonunda geçti.


  • redskull  (07.08.22 12:41:20) 
bende de bu sıkıntı vardı. yağlı cildde oluyor malesef. saç dibinde sivilce oluşumunu engellemek için zoretanin kullandıktan sonra geçmişti. 6 ay falan kullandım ama. burunu fazla ellememek lazım. yüzdeki ölüm üçgeni içersinde burun. o üçgen içersindeki herhangi bir enfeksiyon daha kötü şeylere neden olabilir.


  • false pretension  (07.08.22 14:21:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.