[]

VR ile film izlemek?

Sanırım 130 inç oled ekran özelliği varmış. Gerçekten etkileyici bir şey mi bu? Yatarak da olsa o kafadaki ağırlık rahatsızlık yaratmıyor mu ve direkt mesela netflix açılıp oradaki filmler izlenebiliyor mu? cevaplar için teşekkürler.
 
Meta Quest 2 icin bahsedecek olursak, 130 inch degil imax'de bile izleyebilirisn. Youtube'daki 20-30 dakikalik videolari rahatlikla izliyorum (eskiden cozunurluk dusuktu ve seyir keyfi vermiyordu, quest 2 fena degil, guzel) (bigscreen uygulamasini izleyin youtube'dan)

Netflix'in kendi app'i var. Evet izleyebilirsin.

Kendi kafa bandi kalitesiz. Kiwi head strap ya da bobovr m2 pro(bunun ekstra bataryasi var ve bence sart) alabilirsin. Bu kafa bantlari sayesinde agirlik hissetmezsin otururken.

Kafani direkt yastiga koyamazsin, kafa bandi rahatsiz edebilir. Ha kendi orjinal kafa bandiyla olabilir. (Hatta bigscreen app'indeki ortamlardan biri de yatak odasi ve tavanda dev bir ekran var. Direkt yatarak izlemen icin)
  • brkylmz  (06.08.22 22:37:52) 
Kafandaki ağırlığı hissediyorsun ve içerik çözünürlüğü yeterli değilse pikselleşmeyi görebilirsin, izlenir ama reklamını yaptıkları kadar şahane değil


  • freebird5406_2  (06.08.22 22:37:56) 
VR gözlükle 3D harika oluyor. O tvde sinemada "eh" dediğin derinlik VR gözlük ile "harika" seviyesine ulaşıyor. Tavsiye ederim.

Eskiden aletler ısınırdı gözünde sıcaklık hissederdin ama yeni cihazlarda nasıl bilmiyorum.
  • nhk ni youkosu  (06.08.22 22:45:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.