[]

ReactJs'e geçmeden önce JavaScript mülâkat sorularına çalışmalı mıyım?

Selâm duyurunun kıymetli coderları,

Hâlihazırda 2 tane JavaScript kursu tamamladım. Özellikle sentaksı hakkında fena sayılmayacak kadar bilgi edindim. Başladığım günle bugünüm arasında epey fark var.

Reactjs'e geçmeden önce sizce mülâkat sorularını tekrar maksadıyla kapsamlı şekilde çözeyim mi, yoksa hız kesmeden eğitimlere devam mı edeyim, hangisini tavsiye edersiniz?

 
ben mülakat sorularına sadece mülakattan önce bakarım. Reacta başladıktan sonra jsde eksik olduğunu hissedersen o konuları tekrar edebilirsin. Kütüphaneye başlamadan önce jsyi full+full bilen pek yoktur.


  • amusan  (30.07.22 14:37:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.