[]

Google konumumu değiştiremiyorum

Google hasabımdaki konumumu değiştiremiyorum. (konumunuz güncellenemiyor diyor) Bir şekilde İsrail olarak gözüküyor. Youtube da aynı şekilde konum İsrail olduğu için kısıtlı modu kapatamıyorum. Aramalarımda İsrail'e özgü sonuçlar çıkıyor ne yapabilirim?
 
Vpn ya da benzeri bir uygulama açık kalmış olabilir mi?


  • tum haklari saklidir  (25.07.22 01:06:28) 
google maps'e girince en altta ülke ismi yazıyor. ona tıklayınca bölge ayarları açılıyor arama tercihleri için. oradan değiştirebiliyor musunuz?

prnt.sc
prnt.sc
  • dr doofenshmirtz  (25.07.22 02:11:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.