[]

Steve Harvey

Bu adam çok komik değil mi? Yani esprileri olsun mimikleri vurguları olsun tipi olsun bana çok komik geliyor, sizce de öyle mi? Teşekkür ederim.
 
degil


  • kaerin  (24.07.22 10:28:49) 
kendi tipi ve mimikleri bana da komik geliyor ama onun dışında hiçbir şeyi komik bulmuyorum o programda. bir ara insta'da reels'a düşüyordu sürekli, bayağı bayağı izlemiş gibi oldum. ayrıca bu harvey abi o programda mı, başka bir yerde mi bilmiyorum ama bissürü beylik laf eden birisiymiş belli ki. genel olarak hayat görüşünü, söylediklerini vs. çok boş buldum açıkçası, biraz o yüzden de komik gelmemeye başladı. adam televizyonda bildiğin "eskiden aşklar böyle değildi be kardsm" minvalinde geyikler yapıyor.


  • der meister  (24.07.22 10:36:47) 
Komik ama biraz cahil bi adam.


  • himmet dayi  (24.07.22 10:41:50) 
Cahil+1
Komik pek bulmuyorum, conservative komedi pek sevmem.

  • logisticsmanager  (24.07.22 14:49:58) 
çok basit ve sığ bir mizahı var. aileler yarışıyor programında troll sorular sorup akla ilk gelen müstehcen cevabı duyunca kameraya bakıyor. bana göre mizahı bundan ibaret.


  • sir gawain  (24.07.22 19:17:12) 
turkiyedeki karsiligi power fm deki gevezedir bana gore. komik olmamak suc degil ama komik olmadigini bilmemek ayip.


  • tadellesever  (29.07.22 12:31:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.