Ev mobilyası için marka önerisi

Oturma grubu, yemek odası ve yatak odası alıcaz, standart ev kuracağız yani, ikide bir değiştirmelik değil de olabildiğince uzun yıllar dayanacak mobilyalar almak istiyoruz. Marka önerir misiniz?

Biz mobilyaları alfemodan almıştık. Tasarım olarak çok beğenmiyorum, şimdi alsam Normod, Enza falan alırım tasarım bakımından. Yalnız Alfemolar acayip dayanıklı, 8 senedir oturduğumuz koltukların süngerleri bile şekil değiştirmedi, toto izi çıkmadı.Leke tutmayan kumaşları gerçekten leke tutmuyor ki evde çocuk var sürekli birşeyler döküyor üstüne. Benden sonra annem, kardeşim ve görümcem de aynı marka aldılar.

  • curukturpkokusu  (23.07.22 14:30:56)
ahahaha ben de alfemo almayın demek için giriş yapmıştım lööl. sürgülü gardrop kapısı bikaç sene içinde bozuldu. koltukların dikişleri patladı 2. senesinde. biz de 8 sene önce almıştık.

  • pide  (23.07.22 14:35:26)
Ust segmente cikmadiginiz surece marka pek bi sey ifade etnez. Her markanin kotu iyi modelleri olur. Hatta ayni model kotu de olabilir iyi de pek cok degiskene gore.

Koltuk icin normod alirdim ben olsam. Baya hayran oldugum bi firma.

Dolap molap tarzi icin cok kasmaya gerek yok sunta ve mentese vida hepsi cok fark etmez.
  • floydian  (23.07.22 14:35:47)
@pide çok ilginç gerçekten. Demekki kalite standart değil. Bizde 2 sürgülü gardrop var, taşındıktan sonra kötü monte edildiği halde hala sağlam.

  • curukturpkokusu  (23.07.22 14:37:46)
Dudulluda bi mobilyacıyla çalışıyorum istediğim modeli instagramdan pinterestten gösterince çizip yolluyorlar onaylıyorum üretiyorlar. Malzemeleri kaliteli ama yogun sezonda(Mayıs-ekim) gidersen ozenmeden yapabiliyorlar.bi kaç kusurlu sandalye olmustu iade ettim düzelttiler ama süreç çok uzadı.

Dilersen özel mesaj at paylaşırım
  • Mcfly  (23.07.22 15:31:54)