çıralı ya da adrasan'a istanbul'dan ulaşım nasıl oluyor

arabasız gitmek zor biraz sanırım ondan soruyorum. antalya havalimanı'ndan buralara gitmek eziyet olur mu çok?

Havaalanından inip otogara gidiyoruz Kumluca otobüsü ile yol üstü bir yerde inip. Adrasan otobüsüne biniyoruz.

Çok eziyet olmaz. Araç olsa daha iyi olur tabi
  • neymis  (18.07.22 23:08:59)
bilgi için teşekkürler ama yol üstünde bir yerde inmek ne demek mesela? şehirlerarası bir yolda kumluca otobüsünden öylesine bir yerde inip adrasan otobüsüne elimi mi kaldıracağım yani nedir?

  • duyuru  (18.07.22 23:51:53)
kemer kumluca arasında adrasan çıralı sapağı var.
orda inersen adrasan servislerine binip devam edebilirsin. bildiğin durak var, çay falan içersin manzaraya karşı.

  • neymis  (19.07.22 00:13:05)
Yanılmıyorsam antalya otogardan dogrudan adrasana giden otobus de var. Kumluca kadar sık değil ama. Gunde 3 otobus vardı geçen yıl gittiğimizde.

Yol ayrımında beklerseniz de gelir ama. Durakta taksi de bekliyor çok beklemek istemezseniz onu da kullanabilirsiniz.
  • dre mithatoğlu  (19.07.22 08:10:16)