[]

Saç dökülmemesi

Belli bir yaşa kadar saçın dökülmemişse sonradan saç dökülmesi yaşanmaz, yani "kel bu" seviyesinde bir dökülme yaşanmaz şeklinde bir efsane var, bu doğru mu? Misal ben 36 yaşındayım, hayvan gibi saçım var, benim bu yaştan sonra kel kalma ihtimalim var mı normal şartlarda? Teşekkür ederim.

Temsili: upload.wikimedia.org


 
Doğru değil. Tepeden açılıyor.


  • dissendium  (10.07.22 15:06:34) 
Tepe belki biraz açılır ama bence doğru, kel kalmazsın. Ben 30’a geldiğimde üstte neredeyse saç kalmamıştı (ki saç ekimi için o yüzden o yaşları bekle ne kadar dökülecekse bir dökülsün derler genelde)


  • nhk ni youkosu  (10.07.22 15:16:53) 
Bruce Willis'in 1996 da saçları vardı.

1955 doğumlu
  • Mirket  (10.07.22 17:45:54) 
Mirket hocam Mavi Ay döneminde bile baya baya kel bence fjdjdjjd


  • Kaleci Saçlı Forvet  (10.07.22 18:08:48 ~ 18:30:32) 
Testesteron kullanımı varsa işler değişir.


  • olaylar olaylar  (10.07.22 20:20:47) 
Bende hiçbir şey yok hocam klasik sporcu destekleri dışında.


  • Kaleci Saçlı Forvet  (10.07.22 20:30:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.