rodos adası'nda performans/fiyat restoran-lokanta-pastane önerileri var mı

adaya giden arkadaşlar, ilk kez geçeceğiz. paramız değersiz malum, uygun fiyat iyi içerik sunan yerler konusunda önerilere muhtacız.

eski şehir tarafında olacağım daha çok.

restoran, lokanta, fırın-pastane her öneriye açığız.

gittigim her yeri yazayim. ama oncelikle aksam yemegi olarak sadece meze tarzi tukettigimi soylemek isterim. balik, et vb yok.

Ta kardasia - burasi guzeldi, hatta iki kere gittik. Zythos olan birayi icmenizi tavsiye ederim. (bira seviyorsaniz) saganaki, patlican salata, cacik vb yedik.

Pizza street 99 - buranin pizzasi muhtesemdi. napolitan pizzaydi resmen (sadece margarita yedik, ondan baska pizza yemem) iki kere gittik. pizza seviyorsaniz kesinlikle tavsiye ederim.

taqueria muchachos - taco var sadece burda. ben aman aman cok begendim diyemem.
dreamy donuts - buranin donutlarini begendik, yine iki kere gittigimiz yerlerden biri.

Boston Burger Bar - pizzacinin karsisinda burasi da, fena degildi ama pizzaci ordayken buna gitmem sahsen bi daha Rodos'a gidecek olsam.

fiyatlari net olarak hatirlamiyorum ama bizim bir caciki endeksimizvar. caciki 3-4 euroysa o mekan uygundur. menuler google'da var cogunda.

hicbir yere 30-35 euro'dan fazla vermedik (2 kisi). mezeler ana yemekten daha pahaliya da gelebiliyor tabi bunu unutmamak lazim.
  • supergirl  (06.07.22 21:24:39)
Fiyatları hatırlamıyorum (aşırı pahalı değildi sadece onu söyleyebilirim, ama çok ucuz da değildi), biz genelde hep deniz ürünü mezeler ve uzo şeklinde takıldık. Restoranların menülerine ve fiyatlarına bakıp öyle oturabilirsiniz.

- Old town civarlarında Petaladika ve Koykos
- Gidebilirseniz Stegna Kozas - arabayla gitmiştik, önünde de plajı var, tüm gün denize girip restoranda yiyip içmiştik, adada gittiğim en güzel yerdi, kendi şarapları da vardı çok güzeldi.
  • opucuk baligi  (07.07.22 00:30:55 ~ 00:31:34)