[]

F#'ta şarkı söylemek

www.youtube.com

youtube'da böyle bir videoya denk geldim ama anlamadım.
belli ki bir maharet bu.

ses tonu belli seviyede iken önceki sonraki notalara gidiyor demek mi?

yıllar önce şan eğitimi almıştım ama eksi miktardaki müzikal bilgimi 0'a çekebilmiştim sadece.

öne çıkan yorumda da bana hakaret etmişler zaten.

videoyu açıklar mısınız?

 
Çok iyiymiş.

Şarkıcı parçanın belli kısımlarında bilerek ton değiştiriyor orkestra sabit bir key’de çalıyor olmasına rağmen. Müzik kulağı olan biri performans sırasında iyi bir duyumla doğru tonda okuyabilir ama bilerek yanlış tonda okuması güzel bir yetenekmiş.
  • voyager 1  (05.07.22 18:14:07) 
anladım galiba, emin değilim.

hangi bazı yarışma programlarında yarışmacıya kulaklık verirler ve yüksek sesle bir müzik çalar ama bambaşka bir şarkı söylemesi istenir. buna benzer bir durum gibi düşünebilir miyiz?
  • biseysorcaktim  (05.07.22 20:09:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.