[]

yatak üstü laptop sehpası nerden alınır?

şu tarz olanı elden nereden alınabilir? deneyerek almak istediğim için online almadım

www.trendyol.com


 
Koçtaş, tekzen, IKEA gibi yerlerde bulabilirsin


  • dembrayage  (02.07.22 14:26:33) 
bende su var kahvalti icin kullaniyorum. diger zamanlarda laptopum ustunde duruyor. laptop sigiyor ama ben pek isinamadim oyle kullanmaya (yatarak kullandigim icin ve ayaklar duz durmak icin ayarlanmis oldugu icin)

www.ikea.com.tr
  • supergirl  (02.07.22 15:14:45) 
benim kullandığım ve memnum olduğum şu

www.hepsiburada.com
  • ohmho  (02.07.22 23:04:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.