geçmiş ikametgah'da yazan emniyet müdürlüğü açıklaması

tarihçeli ikametgahıma işim düştü de 2014 eylül ile 2015 eylül arası kaldığım yerin yanında "X İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNÜN 10.05.2015 TARİH VE 1493 SAYILI RAPORU" diye bi açıklama girilmiş.

bunun detayı nedir neden var bu? benden önce ya da sonra sıkıntılı bir adres falan oldu da onun notu mu düştü, ya da benim kaldığım sırada kayıtlara falan mı geçti? acayip takıldım buna ama bilgisi olan var mıdır ya da ben herhangi bir bilgiye ulaşabilir miyim bu konuda? o tarihlerde üniversitede ev arkadaşlarımla olduğum evdeydim

Bilmiyorum ama belki de ikametgahızın o adres olduğu polisin raporuyla belirlenmiştir, siz başvurup ikametgahınızı oraya taşımamışsınızdır.

Atıyorum karşı dairede hırsızlık olmuştur, polis sizden de ifade almıştır, adresinizi o gün o şekilde verdiğiniz için veya polis kapıya gelip sizinle konuştuğu için kayıtlara o rapor aracılığıyla girmiştir o adres.
  • michael_knight  (24.06.22 17:14:40)
o tarihlerde öyle şeyler olmamıştı ama şimdi hatırladım seçim falan vardı gidip 5 dk işlem yapmıştım. umarım onlardır

  • avatar is back  (24.06.22 18:20:53)