İspanyol Sineması

Genel olarak Avrupa sinemasının özel olarak da İspanyol sinemasının hayranıyım, hangi türü olursa olsun izlemeye çalışırım sizin de izleyip beğendiğiniz "abi şunu kaçırma gözünü seveyim üzülürsün, İspanyol sinemasının nadide bir örneğidir bu" dediğiniz bir film varsa öğrenmek isterim. Teşekkür ederim.

balade triste de la trompeta

ama tuhaf film, sadece bana guzel olabilir, gordugum en kaotik film...
  • hewit  (17.06.22 12:34:18)
Hocam benim en sevdiğim filmlerden biri La Grande Bouffe isimli filmdirfjhghj tuhaf filmlerin en önde gideni olabilir, teşekkür ederim :)

  • Kaleci Saçlı Forvet  (17.06.22 12:38:43 ~ 12:39:05)
Bana bu mail geldi belki isine yarar

difusiondigital.institutocervantes.es
  • Slynmaster  (17.06.22 12:47:33)
İçlerinde ispanya- arjantin ortak yapımlı olanlar var, sorun olmaz herhalde.
Mar Adentro (2005)
Relatos Salvajes (2014)
Los lunes al sol (2002)
Even the Rain (2010)
todo sobre mi madre (2000)
  • Amaranta ursula  (17.06.22 13:05:09)
The Ivisible Guest

  • himmet dayi  (17.06.22 13:13:11)
Placido
Celda
Mientras dure la guerra
La Voz Dormida
Tacones lejanos
Calle Mayor
Mujeres al borde de un ataque de nervios
Bienvenido Mr Marshall
Muerte de un ciclista
Durante La Tormenta
El Verdugo
Madres paralelas
El Buen Patron
  • dali dili havali korna  (17.06.22 13:27:42)
los amantes del circulo polar

  • sameidiot solo  (17.06.22 14:27:58)