[]

Sevgiliyle izlemelik romantik/kırsal/aile dizileri

Yeni eski fark etmez. Karakterlerin bağırıp çağırmadığı, konusu güzel tercihen kırsalda geçen ama şart değil, dizi tavsiyesi verecek var mı?
 
Biz ara ara açıp "Yeditepe İstanbul" izliyoruz, her şey var içinde, şiirselliğine doyamıyoruz...


  • arpaci kumrusu  (16.06.22 12:44:44) 
netflix'te virgin river.


  • sir gawain  (16.06.22 12:49:36) 
virgin river +1 pembe diziye yakın bir kurgusu var ama şahane doğa manzaraları var.
hart of dixie
this is us
parenthood
  • black holes in the sky  (16.06.22 13:17:47) 
Kırsalda değil ama aile dizisi: Gilmore Girls.
Kırsalda (sayılır, doğa şahane) ama polisiye: Broadchurch

  • kobuzchu kiz  (16.06.22 13:31:47) 
Virgin River +1 ustelik onumuzdeki ay yeni sezonu gelecek yanilmiyorsam ona yetismis olursunuz.
Kirsalda degil ama One Day at a Time?

  • sopiro  (16.06.22 15:08:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.