[]

Usb'den kalıcı silinen dosyalar

Hiç umudum yok ama yine de sormak istiyorum; bunları bir şekilde geri getirmenin yolu var mı? Teşekkür ederim.
 
recuva kullanabilirsiniz. garantisi yok ama bi ihtimal geri gelebilir.


  • wonnka  (27.05.22 18:20:51) 
Sırayla bir kaç kurtarma programı deneyin. Farklı kurtarma modları vardır. Ayarlardan bakılabilir
Birisi genelde diğerlerine göre daha iyi kurtarır

  • Erva  (27.05.22 18:49:19) 
çok önemli veriler varsa hiç kurcalamadan bir şirkete götürün. kendiniz halledecekseniz recuva'yı deneyin.

muhtemelen ilk programdan sonra geri dönüşü olmayacak.
  • lancelot du lac  (27.05.22 18:56:26) 
üzerine yeni bir şey yazılmadıysa geri getirme ihtimali var, ama üzerine başka bir şey yazıldıysa denemenize bile gerek yok.


  • michael_knight  (27.05.22 19:23:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.