Fuar Ziyareti İçin ABD Vizesi

Mayıs 2023'te bir fuar ziyareti için firmamız adına ABD'ye gitmeyi planlıyoruz. Bunun için normal turist vizesi mi almak gerekiyor yoksa iş seyahati için ayrı bir vize türü var mı? Varsa bu iş seyahatine ilişkin bir davetiye veya fuar giriş bileti gibi bir şey talep ederler mi? Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

b1/b2 turist vizesi almanız yeterli. formda istenen tüm bilgileri doldurun başka belge istemezler. yalnız geçen hafta randevu alan arkadaş nisan 2023’e gün verdiler. öne çekiyorlar genelde ama her ihtimale karşı geciktirmeyin.

  • hadsafhada  (27.05.22 17:43:58)