[]

Protein tozu tavsiye edebilir misiniz bana?

Aralarında ne gibi farklar bulunduğunu yorumlayacak bilgiye sahip değilim.

Yaklaşık 2 kiloluk, 1000 lirayı aşmayan bir ürün arıyorum.

Proteinocean, Big Joy, Hardline gibi markalar gördüm. Hangisini tercih etmeliyim?

Şunu alayım mı mesela?

www.bigjoy.com.tr

 
proteinocean tadı güzel değil bence


  • dafuq  (22.05.22 16:19:18) 
heraclessupplement.com
Eric Favre fransa'dan ithal, türkiye piyasasına yeni girdi ithal ürün olarak en ucuzu bu.

www.ssnsports.com.tr
SSN Command Quadro F/P ürünü servis sayısı, içeriği çok iyi firmada gayet güvenilir.

Bütçe çok önemli değilse supplemetler.com'dan scitec al.

Link verdiğin ürün et beef protein çok tavsiye etmem.
  • catamenia  (22.05.22 16:24:05) 
besin değeri,
hammaddesi ve üretim şekli,
suda/sütte kolay çözülmesi gibi 3 maddeye bakıyorum ben.
onun dışında minicik farklar var mesela hardline'da vs b6 vitamini var gibi.

3-4 farklı marka kullandım supplementler'in kendi markasını kullanılıyorum çilekli olan. f/p gibi. kesin daha yüksek değerli olanlar vardır ama diğer kullandıklarımdan somut bir eksisini görmedim.
  • patronaj1  (22.05.22 18:01:01) 
Diğer içerikleri biliyormuşsunuz ben kullandığım dönemde kolestrol değerleri içerdiği şeker oranı gibi şeyleri önemsiyordum, bir süredir uzak kaldım spordan en son nutrabolics isobolic modelinden çok memnundum, hem yukarıdaki değerler hem kazanım açısından. ancak epey oldu dedigim gibi fiyat nedir bilmiyorum, yine de bu degerlere bir bakmakta yarar olabilir arada cok buyuk fark oluyor.


  • ohtararan  (23.05.22 02:11:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.