[]

Beylikdüzü ev

Beylikdüzünden ev alınır mı
Alınırsa hangi mahallesinden alınmalı

Yatırımlık alıp kiraya vermek için

 
Kiracın bilimum arap, afgan, türlü türlü göçmen, o olmasa bile aşırı dar gelirli insanlar olacak. Bizim 95-2020 arasında beylikdüzün'de evimiz vardı, yaşadığımız olayları anlatsam kitap olur. aylarca kira ödemeyip, ihtar çekince mutfak tezgahını kırıp giden tipler, evin canına okuyup kaçanlar, evde 40 kişi kalanlar. Bir daha tapu müdürlüğüne bile uğramam orada.


  • roket adam  (18.05.22 17:46:36) 
Beykette evler 4000 den basliyor gecen sene bu fiyat 2800 civariydi, iyi kiraci bulursan ve kira ile ugrasmak istersen guzel yatirim tabi


  • eja  (18.05.22 18:15:27) 
roket adam +1

insan profili cok sikintili, benzer seyleri yasadik. bir tane kooperatif dairesi vardi, lokasyonu cok iyiydi, 6-7 sene kiraya vermeye calistik bir suru bas agrisi cektik, 2021 ekim ayinda sattim.
  • cooperr  (18.05.22 18:21:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.