Dardanel 2x150g ton balığı niye bu kadar ucuz şu anda

Migros’ta 27 lira falan, daha geçenlerde 50-60 lira civarı bir şeydi.

Bir şüphelenmedim değil.

Edit: Sipariş geldi, geçen ay üretilmiş, 2025'e kadar tarihi var. Umarım içleri bozuk değildir.

Migros satışı düşen ürünlerde her zaman böyle indirimler yapıyor, misal yulafın fiyatı bir hafta 20 liraysa bi sonraki hafta 14 lira olur. Tabii ben yulafı takip ettiğim için ondan örnek verdim başka ürünlerde de vardır muhakkak.

  • Kaleci Saçlı Forvet  (14.05.22 16:42:10 ~ 16:43:40)
Geçen 66,95’ten düşürmüştü. Bim’de bile daha pahalı şu anda, ne olduğu da belli değil. Bu Dardanel en azından.

  • allahkitapwesli  (14.05.22 16:44:39)
Aynen hocam bunların rutini var takip edince baya indirim yakalayabiliyorsun, tondaki indirim de güzelmiş ben de bakayım.

  • Kaleci Saçlı Forvet  (14.05.22 16:46:19)
internet mağazasında böyle bir şey yok. gittiğiniz markete özel bir indirim olabilir mi? 27 liraysa bütün reyonu boşaltın bence.

  • Acil kan  (14.05.22 16:48:10)
Ya ben bunları düzenli yiyen biriyim, ikidir görüyorum. Sanalmarkette’de var. Aşırı ucuz geldi. Evi arabayı basasım var o derece ucuz yani. Yaz geliyor diye falan mı dedim de diğer markalar bile bu indirim yanında pahalı geliyor. Neyse stoklayacağım ben biraz. Yiyen varsa alsın.

  • allahkitapwesli  (14.05.22 16:53:37)
Şu ürün sanırım: www.migros.com.tr Zeytinyağlı olanlar yine 60 lira bandında ama isterse motor yağı olsun süzüp yersin.

  • Kaleci Saçlı Forvet  (14.05.22 16:54:33 ~ 16:56:34)
Şikâyet var bu konuda.

www.sikayetvar.com

Zehirlenme ihtimalin bile var.
  • dissendium  (14.05.22 17:03:05)
Tarihi yaklaşmış üründür büyük ihtimal. Geçen tavukta görmüştüm böyle fiyat.

  • etna  (14.05.22 17:05:25)
20 kutu sipariş verdim az önce. konserveye bir şey olmaz dursun kenarda. 3 ay sonra 2 katına çıkar fiyatı zaten.

  • Acil kan  (14.05.22 17:11:24)
@etna şimdiye kadar tarihi yaklaşmış konserve görmedim hiç. Hem yeni kapaklı olanlardan bunlar, tarihlerinin yakın olduğunu sanmıyorum. Sipariş verdim bakalım, gelince eklerim foto.

  • allahkitapwesli  (14.05.22 17:17:58)
@acil kan ben geçen 5 tane aldım ertesi gün 66,95 oldu, kendi fiyatına çektiler geri. Şimdi yine görünce bir şüphelendim de sorun olacağını sanmıyorum. Konserve zaten 2-3 yıl da ömrü oluyor. Stok yapıp zamanla yerim ben bunları.

  • allahkitapwesli  (14.05.22 17:19:31)
@konetsu Dardanel üretimi olduğunu biliyorum Migros marka olanların. Ama kalite farkı olduğunu düşünüyorum. Bir de Migros'un kendi ürünlerine güvenmiyorum açıkçası.

  • allahkitapwesli  (15.05.22 14:16:48 ~ 14:17:05)