[]

Şu yatak nasıl, tavsiyeye de açığım?

www.koctas.com.tr

Yorumlar iyi. Bilmiyorum fake yorumlar mıdır. Koçtaş üretimi değil aracı firma.

Yatas vs 4000 TL ama sırf markadan dolayı pahalı diye düşünüyorum.

Kör alış yapılır mı siz ne tavsiye edersiniz?

 
yorumlar fake gibi duruyor, yorum yapmak için koçtaşa giriş yapmak gerekiyor kaç kişinin koçtaş hesabı var ki ? 1-2 yıldız veren de yok en düşük 4 yıldızdan başlıyor yorumlar ama ürün iyi olabilir ama yatak denenmeden alınmaz bence.


  • wonnka  (15.05.22 01:07:22 ~ 01:08:01) 
@wonnka

Hepsiburada da aynı ürünü gördüm. Olumsuz yorumlardan dolayı vazgeçtim.

Yatak tavsiyelerine açığım.
  • Cesario  (15.05.22 02:17:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.