[]

act-terapi ekolü, süpervizyonu kapsamında danışan arıyorum!

arkadaşlar merhabalar,

klinik psikoloji yüksek lisansında eğitim görmekteyim. burada prof. mehmet zihni sungur'dan meta-çoğnitive terapi eğitimi alıyorum. aynı zamanda bir süredir prof. fatih yavuz'dan kabul ve kararlılık terapisi (act) eğitimi alıyordum ve iki aydır da süpervizyonlara katılıyorum.

kabul ve kararlılık terapisi (act) süpervizyonu kapsamında danışan görmem gerekiyor. kabul ve kararlılık terapisi'nin size uygun olduğunu düşünüyorsanız ve terapi almak isterseniz bana ulaşabilirsiniz.

sizlere özelden aldığım eğitimler ve ilgilendiğim ekolleri içeren bilgileri atabilirim.

not: burada size yaptığım seansları ses kaydına alıyorum ve ruh sağlığı alanında çalışan uzmanlarla yaptığımız toplantıda dinleniyor sadece, sonrasında imha ediliyor. buradaki amaç ekolle alakalı diğer uzmanların başımızdaki eğiticinin bizi doğru yönlendirmesi.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.