[]

a101e calisma masasi gelmis alsam mi

kalirsa hafta sonu gidip alicam.
ama demonte satiyorlar.
bi sorunu cikarsa iade islemi nasil olur.
270 lira fiyati da.

yoksa ikeaya gidip bir tane gorerek mi secsem? sanki sorun cikarsa da daha kolay hallederim gibi geliyor gerci ikeada da fiyatlar ucmus olabilir arastirmadim henuz hic.

daha once bu marketlerden bu tur urun alaniniz oldu mu hatta tv falan alan da fikir verebilir tabi ki

 
Yani ihtiyac varsa ve butce kisitliysa alinir herhalde. Benim ikeada tercihim mutfak masasi adi altinda satilan urunler.


  • hot potato  (13.05.22 20:19:54) 
Montaj yapmayı bilmiyorsan zorlanırsın.


  • dissendium  (13.05.22 20:55:59) 
internet sitesinden alırsan iade değişim daha kolay olur gibi. aslında gayet basittir ama daha önce montaj yapmadıysanız armut.com gibi yerlerden fiyat alabilirsiniz.

bahsettiğiniz masa buysa herhangi bir montaj bilgisi bile gerekmiyor.. zaten ahşap bölümün nereye takılacağı belli.. ayakları da kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

www.a101.com.tr
  • jepa  (13.05.22 21:38:34 ~ 21:42:20) 
A101'den iki kez demonte dolap aldım, sorun yaşamaüğm. Sadece montaj yapmayı bilmiyorsan zorluyor iki kişi zor halletmiştik, aslında öyle aşırı zor bir montaj denemez üzerinde tarifi var ama alışkanlık ve biraz el becerisi lazım. İkea pahalıya patlar muhtemelen. 270 lika makul bir fiyat. Bence alınabilir. Sorun çıkarsa da faturayla birlikte gelin diyorlar mağazadan.


  • bayc  (13.05.22 21:38:57) 
Ihtiyacin varsa al uzmez


  • floydian  (13.05.22 22:20:59) 
bu masa bende var. tavsiye ederim güzel masa.
iadede sıkıntı olmuyor daha önce bir şey iade ettim fakat kurduktan sonra söküp de iade edemezsin muhtemelen.
zam gelmiş bir de :D
  • neira  (14.05.22 00:01:45) 
tv de aldım a101den. axen marka tabi dandik panel. ucuz olduğu için 4k netflixi veren yazılım yok içinde. mecbur gittim bir de mi box aldım. siyahları çok güzel değil ses falan da çok iyi değil ama 55 ekran olup 2800 liraya bence gayet iyi


  • neira  (14.05.22 00:03:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.