[]

İş ilanı-maaş tahmini? (Yazılım sektörü)

Aşağıdaki ilân için belirlenen yaklaşık maaş ne kadardır sizce?

www.linkedin.com


 
cok degisken olabilir. pound veriyorlarsa en az 1000 pound en cok 3000 pound. tl ise turkiye piyasasinda verirler muhtemelen o da benim tahminim 17000tl 30000tl arasi olabilir ama bu ara piyasa cok degisik. tabi bir de alacaklari kisinin tecrubesi ve niteliklerine gore daha da artabilir. en az 2 yil tecrubeli demisler, ben 2-4 yil arasi gibi dusunerek cevapladim.


  • lemmiwinks  (10.05.22 17:14:57) 
valla it piyasasında ücretler çok değişken 20-28k net arasındadır bence


  • benaslinda  (10.05.22 17:15:30) 
seviyesini anlamadım pozisyonun.

ama istediklerine bakarsan min 25bin + haklar şeklinde.

dövizle ödüyorsa başka.
  • nuisance  (10.05.22 17:24:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.