Sevgiliye hediye

Hobileri açısından biraz fazla genel olacak ama kitap ve sinema seven biri için ne hediye alınabilir, önerilere ihtiyacım var. Çanta cüzdan parfüm gibi bir şey olmasın istedim, daha spesifik bir şey olabilir. Bütçe Max 1000tl olursa iyi olur. Teşekkür ederim:)

Sevdiği bir filmin orijinal afişi ya da posteri olabilir. Orijinali yoksa bile bastırıp çerçeveletebilirsin.

  • Bruce  (08.05.22 20:44:05)
sevgiliniz kadin kisisi sanirim. Tablo, poster+1 boga burcuysa kaliteli bir seyler yapmaya calisin. ben olsam incecik altin bileklik(14 ayar falan) boyle bi seyler varsa 1000 liraya onu tercih ederdim. veya saat

  • ala09  (08.05.22 20:56:18)
Hediye amacı ne, doğum günü mü ya da sevgili olduğunuz tarih mi, içinizden mi geldi...

1000 liraya iyi bir ayakkabı alınabilir. Güneş gözlüğü alınabilir. Kulaklık da olabilir.

Kitap seviyorsa kitap seti oluşturabilirsiniz.

Özel basım kitaplar olabilir.

Oyun seviyorsa oyun hediye edebilirsiniz.

1000 liraya bir sürü şey alınabilir.

Poster çok basit olur. Sonuçta bir kâğıt parçası.
  • dissendium  (08.05.22 21:05:43 ~ 21:06:11)
Tasarım takılar satan internet sitelerini bir inceleyin. İnternette bir sürü var. Şunun gibi mesela:

(git: artucky.com)

Bu sitede Klimt, Van Gogh gibi ressamların tablolarını küçültüp takı yapmışlar, bunun film versiyonu da vardır mutlaka, aramaya inanmak lazım.

Hem çok basit değil, hem çok pahalı değil, özel, mutlu edecek şeyler.
  • mantheman  (08.05.22 21:21:15 ~ 21:21:41)
Sevgiliniz eğer figür tarzı şeyleri seviyorsa, sevdiği bir film karakterinin figürü olabilir. Atıyorum Harry Potter çok seviyorsa onun figürünü alın.

  • panda yuva yapmis sogut dalina  (08.05.22 21:25:13 ~ 21:25:29)
Ben şahsen manevi hediye vermeyi de almayı da hiç sevmem, sevgiliniz de öyle biri mi yoksa manevi hediyelere mi değer veren biri?

Eğer manevi hediyeye değer veriyosa sosyopix diye bişiy var, o kişinin instagrama yüklediği fotoğraflardan bazılarını seçiyorsun sanırım 15 - 20 tane. Onlara gönderiyorsn, onlar da küçük kağıtlara basıp güzelce kutulayıp gönderiyor. Bu tarz bi şey önerebilirim. Bunu yıllar önce bir arkadaşımıza almıştık hala böyle romantik şeyler var mı bilmiyorum varsa ve manevi hediye seven biriyse yapılabilir muhtemelen uygun fiyatlıdır.

Maddi hediye olaraksa;

-sevdiği bir şarkıcının konser biletini alabilirsin (bu aralar varsa) tahmin ediyorum 1000 tl altında bulunabilir.
-sevdiği bi oyuncunun devam eden tiyatro oyunu varsa ona götürebilirsin.
-grupanya tarzı bi yerden hamam+sauna+kese köpük filan gibi bi etkinlik alabilirsin hatta çift olarak gidersiniz güzel etkinlik olur.
-polaroid fotoğraf makinesi alabilirsin.
-çok klasik ve banel de dursa bence ayakkabı çok güzel bi hediye. Çünkü ihtiyacı varsa onu maddi bi yükten kurtarmış oluyosn, ihtiyacı yoksa da kim fazladan 1 ayakkabısı daha olmasını istemez ki.

Not: Ne aldığını da yaz sonra bize, bimde ne tepki verdiğini, bize de fikir olur.
  • turuncu tonlarda  (08.05.22 22:48:11)
mubi üyeligi?

  • buf-e kür  (08.05.22 23:12:50)
sevdiği bir filmde veya dizideki bir mekanın/ikonik bir şeyin maketi/replikası. mesela ben şöyle bir hediye alsaydım kafayı yerdim: seinfeldsetreplica.com bu tarz sevdiği bir şeyleri yakalamaya çalışın.

  • jen  (08.05.22 23:23:21)
İyi bir sanatçıya parayı basıp bir ex libris tasarlatabilirsiniz

  • milletin efendisi olmaya gelen adam  (09.05.22 20:51:29)