[]

Tisört tasarladım ama böyle iyi mi?

Görselin ve yazının konumu böyle iyi mi yoksa başka türlü mü hizalayayım?

eksiup.com


 
Valla The wire'ı çok severim, böyle görsel baskılı tasarımlar 90'lar ve 2000'lerin başında kaldı sanıyordum. Tekrar moda olmuş meğerse. Benim tercihim sadece yazı olması yönünde olurdu ama ille de görsel olacaksa yazı+görseli 3-4 cm yukarı taşırdım üst göbek yerine göğüs hizasında dursun diye.


  • Amaranta ursula  (03.05.22 21:03:52) 
Çok aşağıda duruyor. Bu baskılar göğsün üstünde olur bu göbekte kalmış.


  • mg3929  (03.05.22 21:10:53) 
tasarımı beğendim. ama @mg3929'un dediği gibi biraz aşağıda olmuş gibi duruyor.


  • gottacatchemall  (03.05.22 21:38:19) 
penbe arkaplan olmadan da bir denesene


  • mantık  (03.05.22 22:35:23) 
Cok asagida. Yakanin ortasindan 10 cm fln asagidan baslamasi lazim, sizinkisi gobekte.


  • oscar  (03.05.22 22:49:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.