[]

Rızam dışı banka hesabımın kapatılması

Merhaba,

Banka hesabımı isteğim olmadığı halde banka kapatmak istiyor. Şubeye gittiğimde bana banka hesabımın kapatılmasına onay veriyorum tarzı bir dilekçe imzalatmaya çalıştılar, kabul etmedim. Görevliye sebebinini sorduğumda genel merkezden istediler, onlara sorun dediler.

Geçenlerde rusyadaki bir şirkete para göndermiştim. Acaba onla mı alakalıdır? Böyle bir şey yaşayan oldu mu hiç?

 
Başıma gelmedi ama bankacıyım. Riskli bir şey görmüşlerse sizinle çalışmak istemiyor olabilirler doğal olarak. Rusya ile alakalı olabilir.


  • irene  (27.04.22 12:31:29) 
Gönderdiğiniz Rus şirketin yasa dışı bahisle vb. ilgisi var muhtemelen. O yüzden kapatıyorlardır hesabınızı.


  • tss  (27.04.22 12:47:09) 
O kağıdı imzalamasan da hesabını kapatabilirler bu arada. Bilgine.


  • sorularimicinfeykhesap  (27.04.22 21:34:11) 
kapatma talebini siz yapın kapatın. siz izin vermeden onlar gerekçe gösterip kapatırsa daha sonrası için sıkıntı olabilir


  • elestirman  (28.04.22 10:39:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.