[]

gece uykudan kalkıp uyurgezer vaziyette hayvan gibi atıştırıyorum

gece uyurken saat 1-2 gibi kalkıp uyurgezer mutfağa gidip baya bir atıştırıyorum. kilo almaya başladım. sabah kalktığımda neler yediğimi zar zor hatırlıyorum. muhtemelen gözlerim kapalı şekilde falan yiyorum, uyurgezer gibi...
gece uyurken fazla yememek için yanıma birkaç bişey koyduğum oldu, onlar bitince mutfağa gidiyorum. yemememi hatırlatması için çift elime ip bile bağladım kar etmedi :) hiçbişey bulamazsam peynir ekmek yiyorum. nasıl kurtulurum ben bundan? 
Hocam kronikleşmeden terapiye gidin, çözümü burada bulunacak kadar kolay değil.


bit.ly
  • lcha  (26.04.22 12:03:07 ~ 12:05:36) 
İyi Bir nörolog bulun.


  • robin one persie  (26.04.22 12:34:14) 
rem dışı bir parasomni belirli beyin bölgelerinizdeki uyanıklık aktivitesinden kaynaklanır gerçek bir tedavi yoktur karbonhidrat ve kafeini azaltın.


  • aegina  (26.04.22 17:13:02) 
uyurgezerlik değil bence. çünkü o an ne yaptığının farkındasın ancak sabah kalktığında uyku arasında olduğu için hatırlamıyorsun. bana da oluyor ben yemiyorum. o hissi çok iyi biliyorum uykudan uyanıp aşırı acıkma hissini.


  • paintov  (26.04.22 19:11:36) 
Mutfağı kilitle. Anahtarı alınması çok zor olan bir yere koy.


  • licorne  (26.04.22 23:11:03) 
Yukarıdakilere ek olarak Bir de kan şekeri probleminiz var mı yok mu bir baktırın derim. Vücudunuz kan şekerini olması gereken ayarda tutamıyor demekki. Aşırı acıkmanız da normal değil.


  • zimbirik  (27.04.22 09:37:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.