[]

youtube'a abone olmak

ublock/adblock kullanmak istemiyorum.
abone olarak para ödemek istiyorum.

hakkımda en ufak bir bilgi bile elde etmelerini istemiyorum.
bu mümkün mü ?

 
adblock niye no-no?

çok işe yarıyor?
  • duyurukullanıcısı  (23.04.22 17:06:39) 
youtube premium ile tüm reklamlardan azade olabilirsin ancak veri toplamalarının önüne geçebilecek bişey değil. youtube'un tüm algoritması zaten kullanıcı deneyimi odaklı olduğu için neleri izlediğinize göre size alternatif bir youtube sunuyorlar.


  • avatar is back  (23.04.22 17:21:24) 
Hakkında en ufak bir bilgi edinilmesini istemiyorsan zaten o kuruma para ödeyecek bir ilişkiye girmeyeceksin en başında. İnternette bir yerlere abone olarak bilgilerine dokunulmamasını bekleyemezsin.


  • mantheman  (23.04.22 19:06:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.