Fiyat performans protein tozu

Weider, Optimum falan 1100-1200 lira olmuş... Şöyle uyguna iş gören bir şey var mı?

Proteinocean diye bir marka var ama pek güvenemedim. Supplementlerin kendi markasını mı alsam diyorum bilemedim.

Önerebileceğiniz bir şey var mı?

Güvenilmeyecek bir şey yok abi hepsi whey, şu hepsiburada'da satılan içeriği belli olmayan ürünlerden almadıktan sonra hepsi aynı, ben Bigjoy alıyorum en uygun o geldi ama supplementler'in kendi whey'i de olur. Proteinocean içerik olarak problemsiz ama f/p ürünü sayılmaz servis sayısı az fiyatı yüksek gibi gelmişti bana.

  • Kaleci Saçlı Forvet  (22.04.22 00:35:47 ~ 00:43:39)
optimumun büyük poşetli olarak satılanlarından al. 4 kilosu 975 tl.

  • false pretension  (22.04.22 01:18:44)
4 kiloluk büyük poşetler satılmıyor abi senin söylediklerin eski fiyat, tedarik edilmediği için yeni fiyatları da yok 2 kilolukları bile 1000 lira artık.

  • Kaleci Saçlı Forvet  (22.04.22 01:37:18)
Ne idüğü belli olmayan markaları saymazsak en ucuzu şu an Supplementler.com'un kendi pazarladığı protein tozu. O bile o kadar ucuz değil ya neyse.

  • mantheman  (22.04.22 01:57:57)
Ben Weider kullanıyorum, önceden almıştım. Hardline falan al geç derim. Beslenmene daha fazla ağırlık ver, iyi beslenemediğinde tozla takviyele. Her idmandan sonra içeceksin diye birşey yok. Bir hafta üç, bir hafta dört idman atıyorum, bir kere takviye alıyorum.

  • Arthur Dayne  (22.04.22 02:51:25)
Bilindik markalardan kampanya yakalamak daha önemli bu aralar.
Fitbull'da geçen gün nutrever 2kg. 495 TL idi. Şimdi baktım bugün Optimum Gold 799TL.

BigJoy'da şuan ramazan kampanya fiyatı daha pahalı mesala çünkü %10 indirim kodu kampanya var diye geçmiyor. Kampanya bitince şuan ki fiyattan daha uyguna alabilirsin.

Heracles'de %10 indirim var her üründe bakabilirsin.

Whey olarak SSN kullanıyorum ve öneriyorum. fiyat-servis ve içerisindeki protein oranı şu an piyasanın en iyisi. Diğer firmalar 2 defa zam yapmasına rağmen hala fiyat artışı yapmadılar. SSN'in kendi sitesinde CRE10 kodu ile %10 indirimli alabilirsin.
  • catamenia  (22.04.22 11:11:12 ~ 11:14:55)