[]

karta hesap baglama

Kredi kartima, banka hesabimi bagladim.

Simdi ne avantajim oldu benim.
Cuzdanimda tasidigim 2 kart nasil tek karta dusuyor ?

Markette cipli tarafi okutunca hangisinden çekecek ?
(Şerit kismi çalismiyormuş)

 
Eğer dediğiniz gibi olduysa pos cihazında banka kartı - kredi kartı diye soruyor işlem yapmadan, o şekilde birleştirdiyseniz bana göre dezavantaj.

Çünkü kredi kartı kullanmak varken hesabımdaki nakit parayı yanlışlıkla çekmeleri çok normal bir davranış.

Ha yok sadece atm'den hesaba ulaşmak için kredi kartına tanımladıysan, atm kullanmak için banka kartına ihtiyacın yok artık.
  • John Bloor  (21.04.22 09:35:41) 
büyük ihtimalle şu şekilde: kredi kartınızı bankanızın atmsine taktığınızda para çekme menüsünde hesap bilgilerini göreceksiniz. diğer banka atmlerinde eskisi gibi sadece kredi kartı olacak. poslarda normal kredi kartı gibi çalışacak.

bir kart içinde iki tane kart olması (posun / atmnin kredi kartı - banka kartı seçtirmesi) bildiğim kadarıyla kart basılırken yapılabiliyor. çipin üzerine iki tane uygulama yükleniyor.
  • inheritance  (21.04.22 11:10:11) 
şöyle ki para çekme içini kredi kartından da yapabilirsin.

ama para harcama işine gelirsek sadece kredi kartı gözükür. kredi kartı varken de banka kartından harcama yapmaya gerek yok bence. biri nakit para. kredi kartına istediğin zaman ödeyebilirsin zaten.

böyle olunca tek karta düşüyor. para çekmek için banka kartına ihtiyacın yok yani. zaten qr ile de çekebilirdin.
  • jelly bear  (21.04.22 11:15:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.