[]

podcast dinlerken ne yapılır?

bazen evde, bilgisayar başında oturup podcast dinliyorum ama dinlerken başka şeyler de yapmak istiyorum. fm gibi oyunlar sarmıyor artık. ne yapsam? boş boş sıkılıyorum.
 
Temizlik, yemek, yürüyüş, ulaşım, masa başı sanatsal aktiviteler,


  • füt  (14.04.22 01:25:02) 
euro truck simulator 2'nin üzerine tanımam. bu tip oyunları seviyorsan, maddi durumun da müsaitse zaten direkt direksiyon seti almanı tavsiye ederim. normalde yeni bir şarkıyı dinlemeye dahi tahammül edemeyecek kadar uyuzumdur, ets2'de yola vurunca kendimi bir günde 100 yeni şarkı, 500 yeni podcast filan yiyorum.


  • der meister  (14.04.22 01:30:54) 
Postcast zaten genelde bir şeyler yaparken dinlenen bir şey. Hobilerinle ugraşırken işteyken veya temizlik yaparken dinliyorum. Podcast tek başına yapılan bir şey degil de genelde başka bir işi yaparken tamamlayıcı bir şeydir


  • limonlu eksi  (14.04.22 07:19:41) 
Spor veya yapmayi sevmediginiz ev isleri (bulasik, veya camasir katlama vs)


  • sopiro  (14.04.22 07:58:05) 
yuruyus genelde. gunde 12 bin adim yururum ortalama. temizlik +1 ama podcast dinlerken degil temizlik yaparken podcast. sadece temizlik yaparken dinledigim bir kanal var motive eden.


  • hot potato  (14.04.22 08:23:16) 
Podcast genellikle günlük telaşın içindeyken dinlenilen bir şey olsa da kişiden kişiye değişen şartlar ve ortamlarda da dinlenebilir. Mesela yemek yapmak, temizlik yapmak, bulaşık yıkamak gibi zamanlarda. Ben daha çok işe gidip gelirken, yürüyüş yaparken dinliyorum mesela. Aynı odayı paylaştığım iş arkadaşım da en kritik tabloları vs oluştururken dinliyor mesela.


  • skzr  (14.04.22 17:56:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.