[]

Bu zona mı?

Elimin üstünde şöyle bi şey çıktı bugün, bu zona olabilir mi sizce ya da ne olabilir? Teşekkür ederim.

ibb.co


 
Çıkarken acıyıp sonradan kaşındıysa belki mantar da olabilir. Belirtiler neler?


  • tamam sakinim  (12.04.22 16:03:02) 
Kırmızı kabarıklık şeklinde gözüküyor, kendim dokunmazsam bi kaşıntı vs de yok ama kaşırsam kaşınır gibi.


  • Kaleci Saçlı Forvet  (12.04.22 16:10:33) 
Alerji de olabilir bende de zaman zaman göbeğimde vs. böyle kaşıntı yapan kızarıklıklar olabiliyor.


  • chicha_v2  (12.04.22 16:56:31) 
Bende de buna benzer birşey bir iki sene önce çıkmıştı. Kendim kaşıyıp yolmadığım sürece bir ağrı veya kaşıntı yoktu. Ama yoldukça daha da yayılıyordu. Eczaneye sordum, mantar olabilir diye Fito krem verdiler. Sürdüm, geçti. Arada da çıkar bazı yerlerde çok nadir olarak, yolmazsam kendiliğinden geçiyor, öğrendim.


  • mantheman  (12.04.22 18:25:58 ~ 20:28:46) 
zonaya benzemiyor. ağrı var mı?
annemde ara ara böyle şeyler çıkıyor, aloe vera sürüyor geçiyor. bi deneyin isterseniz zararı olmaz.

  • matilda  (13.04.22 12:51:11) 
Yok hayır ağrı yok, kırmızı kabarcık şeklinde hafif de kaşıntı oluyor bazen.


  • Kaleci Saçlı Forvet  (13.04.22 13:08:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.