Yeni araba alana hediye

Kuzenim çok güzel bir B-Suv aldı kendine. Bir hediye almak istiyorum. 1000 TL'ye kadar. Yeni araba alan birine ne alınır ki? Hem ise yarar bisi olsun istiyorum.

Bagaj havuzu al yoksa

  • gameofannen  (11.04.22 23:33:23)
Telefon koyma aparatı

  • kapitalist gerilla  (11.04.22 23:34:50)
3d paspas. kendi paspasları yer bezi gibi oluyor. 3d paspaslar çok kullanışlı. duasını alırsınız.

  • rhan  (11.04.22 23:45:33)
little trees marka araç kokusu, hindistan cevizi kokulu olanından...

  • MtKrt  (11.04.22 23:52:04)
2 tane kamp sandalyesi al decatlondan. yanına da bi stanley termos.

  • jelly bear  (11.04.22 23:57:20 ~ 23:57:44)
UGREEN cep telefonu tutacağı araç havalandırması yerçekimi araç cep telefonu tutacağı 360° araç tutacağı iPhone 13 12 11 ile uyumlu cep telefonu tutacağı Pro Max XR, Galaxy S21 S20 www.amazon.com.tr

  • baal  (11.04.22 23:57:23)
bir depo benzin. 1000 lira'ya dolar mi bilemem tabii.

  • bollocks44  (12.04.22 00:40:43)
Aynı arabanın ufak bir modeli çok şık bir hediye olabilir. Lisanslı ürün olursa daha iyi olur. İnternetten araştırın modeli, hemen her arabanın belli ölçeklerle küçültülmüş oyuncak modelleri var.

  • mantheman  (12.04.22 01:02:03)
tavsiye veren arkadaşlara ayıp etmek istemem ama eğer araba yeni model bir şeyse zaten bluetooth ile araca bağlanıyordur. carplay ve android auto da vardır. yani telefonu 86 model şahin gibi karşısına asmaya gerek olduğunu sanmıyorum. konuşma olsun, navigasyon olsun aracın kendi ekranından kontrol eder. o yüzden telefon tutacağını geçiniz. 2001 model clio'nun havalandırma ızgarasını ilk kullanımda kırdım ttec marka mıknatıslı b.k yüzünden.

1000 liralık öneri isteyene de araç kokusu gibi 5 liralık basit hediyeleri de geçiniz.

arabamı aldığımda "ben olsam kesin yaptırmazdım ama önceki sahibi iyi ki yaptırmış" dediğim şeyler var, ben de onları önereyim. hem araba için bir hediye, hem de konforu katlayan şeyler.

bunlardan birincisi söylenmiş, kauçuk bir bagaj havuzu ve 3d paspas takımı. çok kullanışlı ve evladiyelik, asla eskiyecek gibi durmuyor.

ikincisi ise kaliteli bir cam filmi uygulaması. kendim asla yaptırmazdım ama yazın yaşattığı konfor inanılmaz.
  • kibritsuyu  (12.04.22 01:03:54 ~ 01:07:02)
araba yıkamayı seviyorsa bakım seti alırdım. şampuan, ıslak cila, fiber bez vs.

  • false pretension  (12.04.22 02:43:27)
araç içi süpürge, lastik şişirmek için elektrikli bir pompa, 12v minik soğutucu... bunlar aslında her araçta ihtiyaç olan ama sürekli ihmal edilen şeyler.

Özellikle pompa bir pazar sabahı her yer kapalıyken inik lastikle karşılaşan biri için hayat kurtarıcı. Çok hayır duası alırsınız.
  • anten  (12.04.22 10:10:43)
cam filmi uygulaması hediye et.

  • nuisance  (12.04.22 10:56:24)
nazar boncuğu al
yeni araba almak çok zor çünkü

  • rain when i die  (12.04.22 12:30:12)
pompa +1 mantıklı

www.hepsiburada.com

ya da mini süpürge olabilir yine xiaomi'nin , araba dışında da kullanır.

www.hepsiburada.com
  • ceketimi alip cikcam  (12.04.22 13:27:01)
araç süpürgesi. xiaomi nin güzel modelleri var.

  • chavezding  (12.04.22 14:41:23)