[]

Kediyi korkuttum

Kediyi bagirip korkuttum. Evin icinde yok oldu.
Ara tara perdenin arkasina saklanmis.
Ve beni gormek istemiyor gibi. Baya kaldi orda.
Hayvan unutup cikar mi ?
Surec nasil ilerlicek ?

 
kediye ne bağırıyosunuz, hadi bağırdınız sonrasındaki süreçle ilgili nasıl bir beklentiniz var şaşkınım gerçekten.

şimdi kedinin yanına gidip diz çökerek özür dileyecek, kedinin patisini öpüp boynunu okşayacaksınız. bundan sonraki süreçte yaş mama varsa perdenin ardından çıktığında ikramda bulunun, zamanla unutur. güldüm djhfjsd.
  • evde liyakat kalmamis  (07.04.22 15:09:09) 
Adıyla güzel güzel seslen. Oğlum, kızım falan de. Konuş biraz. Miyav derse gönlü vardır. Yiyecek bir şeyler verebilirsin.


  • dissendium  (07.04.22 15:19:31) 
Önüne yiyecek bir şey atın. Her sonraki attığınız size daha yakın olsun. Son yiyeceği de yerken sırtını sıvazlayın.


  • Erva  (07.04.22 15:26:06) 
bırak kendi haline, o gelir sana, gelince de bir hareket yapma önce o yanaşsın koklasın iyice sonra elini göster koklat sonra yavaş yavaş sev, özür dile.


  • tiny penny  (07.04.22 15:42:10) 
Mesaj yerine ulaşmış işte. Zaman ver bence. Kendi gelir ya da gevşer.


  • baal  (07.04.22 19:03:15) 
Melek Mosso / Kedi

Kapıyı çarptın, rakıyı doktun, ağzını bozdun,
Kediyi üzdün…

Bence gönlünü almalısınız, ciddiyim.

www.youtube.com
  • burka  (08.04.22 02:49:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.