Uykuda Diş Gıcırdatma

Zamaninda diş gece plağı yaptirmistim ama malesef rahatsiz ettigi icin pek kullanamadim.

Daha sonra botoks (iyi bir doktorda) yaptirdim ama bana etkisi 0 oldu.

Sesten dolayi kiz arkadasim rahatsiz oluyor. Buna bir cözüm bulmam gerekiyor.

Kaliteli bir diş plağı nerede yaptirabilirim? Genel anlamda tüm tavsiyelerinize acigim.

asırı dıs sıkmam var. botoks ve dıs plagı kullanıyorum. etkısı oldu. yalnız botoks bende ıse yaramadı dıyınce aklıma geldı. 2. botoksumda (normalde 6 ay olan yenılenme suresı bende 4 ay) farkettık kı sakaklardan da baskı yapıyorum. bu nedenle botoks cene + sakaga yapilmaya baslandi ve baya ise yaradi. dis plaginin ise sert malzemeden olmasi gerekiyor. yuusk olanlar hic bir ise yaramiyor.

  • 65 derece  (31.03.22 13:56:39)
invisalign tedavisiyle çene yapısını düzelttikten sonra gıcırdatma olayından kurtulmuş bir arkadaşım. amacı bu değildi dişlerini düzeltti.
tabi uzun ve pahalı bir süreç.

  • akil kupuru  (31.03.22 18:06:55)