[]

Açık protein tozu bozulmuş mudur? Son kullanma tarihi bu ay

Oda sıcaklığında bir senedir bekliyor. 2 kiloluk :( 1000 lira falan olmuş, bozulmuşsa üzülürüm.

Tadında bir şey yok gibi ama emin olamadım.


 
Tadına bak kokusuna bak bi kaşık kullan sıkıntı olmazsa devam et, oda sıcaklığında güneş gördüyse falan diğer supp'ların aksine daha çabuk bozulabilir.


  • Kaleci Saçlı Forvet  (22.03.22 11:06:23) 
ayni sey degil elbet ama belli bir benzerlik vardir, su anda son kullanma tarihi 2 sene gecmis badem tozunu kullandigim musli yiyorum, sadece ufak bir kivam problemi var, suya eskisi kadar iyi karismiyor, onun disinda ayni sey...(su anda dedigim 10 gundur neredeyse her gun yiyorum hala bitmedi)


  • hewit  (22.03.22 11:10:15) 
tadina bak +1


  • reavelyn  (22.03.22 13:32:03) 
skt'si geçmiş olanı bile kullandım, bir şey olmuyor.

bir yemek kaşığı su bardağında suyla karıştırıp (süt değil!) içersin, ishal olmazsan her şey yolunda.
  • kaptankedi  (22.03.22 14:35:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.