[]

Ankara şarap içmelik mekan

Selamlar,

Ankara’da sadece şarap içmelik mekan arıyorum. Yemek istemiyorum. Yanına belki atıştırmalık olabilir. Önerisi olan var mıdır? Premium bir yer olmasına gerek yok.


 
Bir zamanlar Bestekar sokakta Hayyami vardı ve oldukça meşhurdu. Hala var mı bilmiyorum.


  • aslil  (19.03.22 18:03:20) 
bende hayyami demeye geldim


  • sizofren06  (19.03.22 20:31:11) 
Tunalıda elizin pastanesinden sağa dönün, az ileride (20-30m) solda şarap evi var şişe şaraplar alkol vs satan tekel gibi. Onun iki yanında güzel bir şarap kafe var. Peynir tabağı falan güzel, şarapları da öyle. Afiyet olsun.


  • erty_ksk  (19.03.22 20:55:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.