[]

maaş pazarlığı

Firma beklentinizin ve piyasanın üzerinde bir teklif ile geldiyse usulen yine de pazarlığa oturmak gerekir mi ?

Firma da aptal olmadığı için piyasanın üzerinde teklif verdiklerinin farkında tabi.

Yoksa pazarlığa girmeden, makul ve dolgun bir teklif deyip kabul mu etmeli ?

 
Ben olsam bu durumda pazarlığa girmezdim


  • alaimisema  (18.03.22 08:55:31) 
Girilmez


  • gabe h coud  (18.03.22 08:56:33) 
Lafını bile etmem. Teşekkür eder çıkarım. Çıkarım derken, işten değil. Odadan :)


  • deadwampir  (18.03.22 09:10:05) 
Ben girmemiştim, şimdiye kadar da epey memnunum. Sen de piyasanın üzerinde verdiğini biliyorsan çok ta ses etmeye gerek yok.


  • liberal  (18.03.22 09:50:09) 
arkadaşım piyasadan baya yüksek bi teklif almıştı ve buna rağmen revize istemişti. şirket %15 daha fazla teklif etmişti.

revize isteyebilirsin. kendine güveniyorsan.
  • jelly bear  (18.03.22 09:58:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.