[]

pubg'de şunu nasıl yapıyorlar?

ölüm kamerasına bir baktım, kırmızıyla işaretlemiş beni, ben hareket edince o kırmızı da hareket ediyor. bu bir hile olamaz herhalde. parayla mı satılıyor bu özellik?

çok saçma olmuş. artık saklanamayacak mıyız, bu nedir ya.


 
bence hiledir bu ya, ilk defa görüyorum


  • Fusha  (17.03.22 20:47:48) 
yeni gelen güncelleme bu, yeni bir dürbünle işaretleyip takip edebiliyorsun kısa bir süre


  • ted  (17.03.22 21:35:38) 
@ted: herkese mi acik bu, yoksa parayla satilan bir sey mi?


  • ahm1  (17.03.22 22:19:42) 
normal moda geldi, paralı bir şey değil. normal lootlarken bulduğun bir dürbünü kullanarak görüyorsun


  • ted  (17.03.22 22:37:20) 
Tracking sistemi koymuşlar o zaman. Tat kaçırıcı bir olay.


  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (18.03.22 00:44:40) 
Cok sacma olmus gercekten.


  • ahm1  (18.03.22 01:10:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.