bildiğiniz hediye kartları

selamlaar.
16 yaşında gezmeyi, giyinmeyi, kahve içmeyi vs seven kız öğrenciye doğum günü hediyesi niyetine spesifik bir şey almaktansa bi hediye kartı alayım diyorum.
tek tek baktım ama en azından internetten alınıp gönderilen pek bir şeye denk gelmedim. akşam gratis'e gidip mağazadan soracağım bi.
bildiğiniz neler var acaba? tek tek bakıyorum da gözümden kaçabilir.

eğer varsa şunlar çok ideal mesela:

- starbucks
- koton, h&m ya da diğer inditex grubu
- gratis/watsons
- biletix
- netflix

benim de aklıma amazon kartı geldi. ayrıca amazondan hediye kartını direkt alabiliyorsunuz, mağazaya gitmeye gerek yok.

  • false pretension  (15.03.22 16:58:51)
16 yaşındaki kız öğrenciye amazon çok işe yaramaz gibi. Ben olsam kesinlikle trendyol alırdım.

  • mg3929  (15.03.22 17:12:54)