[]

Göğüs Ağrısı

Bir yıldır göğsün sol tarafında ara ara sızlama şeklinde bir ağrım var. ilk başladığı zamanlar kardiyolojiye gittim perikardit dedi ilaç içtim geçmedi. sonra bir doktora daha gittim hiç bir şey yok perikarditte yokmuş dedi. Göğüs hastalıkları da corona geçirdiğin için ciğerinde bir kaç küçük leke var ama önemli bir şey değil onlar da ağrı yapmaz dedi. sonra kardiyolojiye bir daha gittim hiç bir şey yok dedi kalbinde.

ağrı hergün olmuyor ama olunca rahatsız ediyor. ara ara da nefesim bir iki saniye kesilip geliyor o an kalbimde çok hızlı atmaya başlıyor bir kaç saniye ama bu. Efor testi ve ekoda bir şey yok dedi doktor. Kardiyologlardan biri stresten diğeri psikolojik olabilir dedi. Madem bir şey yok neden oluyor bunlar. Benim hangi dala gitmem gerekiyor?


 
Panik atak vs gibi birşey olabilir mi acaba. Gerçi paniknatak ağrı yapmıyor. Ama nefes keailir gibi olma ve hızlı hızlı ı anlık kalp çarğıntısk bende de var.
Sinir stres vs dir başka birşey öıkmadıysa.

  • saturn  (11.03.22 17:27:28) 
benzerini yaşamıştım pandeminin 1 ay öncesinde. benim tetkiklerde de hiçbirşey çıkmadı. pandemide bu durum daha da arttı hiçbir hastalık geçirmediğim halde. en kısa sürede psikiyatriye gitmenizi öneririm. kaygı durum bozukluğundan dolayı vücudun ağrı tepkisi gibi geldi bana.


  • false pretension  (11.03.22 17:56:52) 
arkadaslar hakli, anksiyete de yapar onu: (genellikle gogsun solunda) sizlama, yanma, batma, daralma gibi... ikaz gibi alin.


  • e haliyle  (11.03.22 19:23:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.