[]

genel müdür mülakatı

son mülakat, 10 dakika görüşme olacakmış.

tavsiyeniz olur mu ?

tüm tavsiyelere açığım.

 
Aşamalı olarak görüşme yapıldıysa son görüşme formalite olur genelde. Giyimin, kendini ifade etme biçimin önemli. Tanışma amaçlı, muhabbet havasında geçebilir. Okuduğun okulu, yaptığın işleri kısaca ifade et. Bazıları işi yapabilecek misin diye sorgular, bazıları isteğini ölçer. Ne istediğini bilmen önemli. Başarılar.


  • dissendium  (04.03.22 15:45:57 ~ 15:54:36) 
bol güler yüz, doğallık ve içten cevaplar.
yeni işiniz hayırlı olsun.

  • erty_ksk  (04.03.22 15:48:18) 
frekansa bakar, zaten iletişimi kuvvetli insandır o mevkiye geldiyse


  • bir soru sorcam  (04.03.22 15:55:01) 
Rahat olun


  • gunes123  (04.03.22 16:55:49) 
En önemli şey rahat ve pozitif olmanız, ve 10 dakikaysa zaten konu kapanmış. Hayırlı olsun :)


  • kaptankedi  (04.03.22 17:06:58) 
Aileye hoş geldin görüşmesi :;) Hayırlı olsun, düzgün görünmek yeterli ek bir şeye gerek yok.


  • lcha  (04.03.22 17:09:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.